Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój!

Święta Narodzenia Pańskiego wyrażają tajemnicę wcielenia Bożego Syna. Jezus Chrystus przyjął ludzkie ciało, abyśmy mogli Go poznawać, kochać i naśladować. On staje pomiędzy nami jako Emmanuel – Bóg z nami, i pragnie – szczególnie dziś – byśmy zachowując żywą wiarę, naśladowali Go, niosąc nadzieję całemu światu doświadczonemu niepokojem.

Przeżywając radość z Narodzenia Zbawiciela życzymy, błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Chrystus, Wcielone Słowo Boga, obdarza Was swoimi łaskami, zachowa w zdrowiu, wspiera i umacnia w podejmowaniu życiowych zadań i obowiązków w Nowym 2023 Roku.

Wizyty duszpasterskie czyli kolędę planujemy w tradycyjnej formie według rozkładu podanego na stronie internetowej parafii. Z uwagą przyjmiemy Wasze sugestie związane z funkcjonowaniem naszej wspólnoty. Serdecznie dziękujemy za otwarte drzwi i serca oraz składane przy tej okazji ofiary. Osoby pragnące przyjąć kapłanów w innym czasie, niż wyznaczony, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny dla ustalenia dogodnego terminu.