ZAKOŃCZONO POSTĘPOWANIE ZAKUPOWE NA WYKONANIE ZADANIA PN.: Dotacja na prace restauratorskie zabytkowych elementów wyposażenia Kościoła filialnego pw. Matki Bożej Różańcowej w Trzmielowie, gm. Chocianów

Niniejszym informujemy, iż w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania Zakupowego z dnia 15.07.2024 r., zmienionego 16.07.2024 r. na zadanie pn.: „Dotacja na prace restauratorskie zabytkowych elementów wyposażenia Kościoła filialnego pw. Matki Bożej Różańcowej w Trzmielowie, gm. Chocianów, z uwagi na spełnienie wszystkich warunków i korzystną cenę wynoszącą 153 535,98 zł brutto, jako wykonawcę ww. zadania w dniu 20 sierpnia br. wybrano GRUPA KONSERWATORSKA KATARZYNA GĄSIENICA-SIECZKA S.C.

Dziękujemy za zainteresowanie i troskę o dziedzictwo kulturowe i zabytki będące w pieczy naszej parafii. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy pod adresem Powiatu Polkowickiego przy którego wsparciu realizowane jest to przedsięwzięcie.