ZAKOŃCZONO Postępowanie zakupowe na wykonanie zadania pn.: Konserwacja techniczna i estetyczna ołtarza bocznego Matki Boskiej Częstochowskiej w kościele pw. św. Piotra i Pawła w Szklarach Górnych – etap II

Niniejszym informujemy, iż w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania Zakupowego z dnia 04.07.2024 r. na zadanie pn.:„Konserwacja techniczna i estetyczna ołtarza bocznego Matki Boskiej Częstochowskiej w kościele pw. św. Piotra i Pawła w Szklarach Górnych-etap II”, z uwagi na spełnienie wszystkich warunków i najkorzystniejszą cenę wynoszącą 79 563,68 zł brutto, jako wykonawcę ww. zadania w dniu 5 sierpnia br. wybrana została firma:

GRUPA KONSERWATORSKA S.C. KATARZYNA GĄSIENICA-SIECZKA, GRZEGORZ WĄTOR z Myślenic.

Wszystkim uczestnikom postępowania dziękujemy za zainteresowanie i troskę o dziedzictwo kulturowe i zabytki będące w pieczy naszej parafii. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy pod adresem Gminy Lubin przy wsparciu której realizowane jest to przedsięwzięcie.

Informacja o zakończeniu postępowania w biuletynie informacji publicznej Urzędu Gminy Lubin