POSTĘPOWANIE ZAKUPOWE NA WYKONANIE ZADANIA PN.: Dotacja na prace restauratorskie zabytkowych elementów wyposażenia Kościoła filialnego pw. Matki Bożej Różańcowej w Trzmielowie, gm. Chocianów

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Piotra i Pawła w Szklarach Górnych w dniu 15.07.2024 ogłasza postępowanie zakupowe na wykonanie zadania pn.: Dotacja na prace restauratorskie zabytkowych elementów wyposażenia Kościoła filialnego pw. Matki Bożej Różańcowej w Trzmielowie, gm. Chocianów.

Wszelkie informacje znajdują się pod wskazanym linkiem i zostały opublikowane na stronie Starostwa Powiatowego w Polkowicach, które jest partnerem w realizacji tego przedsięwzięcia współfinansowanego ze środków RPOZ.

Link od ogłoszenia – kliknij tutaj!

Złożenie oferty musi być poprzedzone wizją lokalną. Wprowadzono wymóg jej odbycia w dniu 24 lub 31 lipca w godz. 12:00-14:00, po czym zostanie sporządzony protokół podpisany przez strony, stanowiący jej potwierdzenie. Złożenie oferty bez odbycia wizji lokalnej skutkuje odrzuceniem oferty.