POSTĘPOWANIE ZAKUPOWE NA WYKONANIE ZADANIA PN.: Rewaloryzacja kościoła filialnego pw. św. Antoniego w Oborze – wymiana stolarki okiennej i drzwiowej wieży oraz wejścia.

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Piotra i Pawła w Szklarach Górnych w dniu 11.07.2024 ogłasza postępowanie zakupowe na wykonanie zadania pn.: Rewaloryzacja kościoła filialnego pw. św. Antoniego w Oborze – wymiana stolarki okiennej i drzwiowej wieży oraz wejścia.

Wszelkie informacje znajdują się pod wskazanym linkiem i zostały opublikowane na stronie Starostwa Powiatowego w Lubinie, które jest partnerem w realizacji tego przedsięwzięcia współfinansowanego ze środków RPOZ.

Link od ogłoszenia – kliknij tutaj!

Złożenie oferty musi być poprzedzone wizją lokalną. Wprowadzono wymóg jej odbycia w dniu 24 lub 31 lipca w godz. 10:00-12:00, po czym zostanie sporządzony protokół podpisany przez strony, stanowiący jej potwierdzenie. Złożenie oferty bez odbycia wizji lokalnej skutkuje odrzuceniem oferty.