Bierzmowanie

PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA

W każdy piątek, na msze w kościele parafialnym w Szklarach Górnych o godz. 18:00 zapraszamy młodzież i wszystkich, którym wychowanie młodego pokolenia leżu na sercu. 

PIERWSZE SPOTKANIE ORGANIZACYJNE W ROKU FORMACYJNYM 2022/2023!
Wszystkich kandydatów do przyjęcia bierzmowania zapraszamy z rodzinami na mszę niedzielną, 11 września o 11:30 i spotkanie po niej. Spotkanie obowiązkowe dla wszystkich grup, także dla uczniów klas VI i wszystkich rozpoczynających przygotowanie. To także ostatnia szansa na dołączenie do grupy ósmoklasistów przyjmujących sakrament bierzmowania w roku 2023. Nie przewidujemy możliwości dołączenia do grup formacyjnych w ciągu roku. Prosimy potraktować to zaproszenie poważnie.

Spotkania formacyjne w bieżącym roku duszpasterskim odbywać się będą w niedzielę. Kandydaci uczestniczą w Eucharystii o 11:30, a po niej biorą udział w spotkaniu.

TERMINY SPOTKAŃ DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA (Msze niedzielne 11:30):

UROCZYSTOŚĆ UDZIELENIA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA 27 maja 2023, godz. 18:00

Kandydaci przyjmujący bierzmowanie 27 maja 2023 roku są proszeni o dostarczenie metryki chrztu oraz zaświadczenia świadka o zdolności do podjęcia się tej roli (z kancelarii parafialnej miejsca zamieszkania świadka).