rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka

„Ja jestem z wami” – rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka odbędą się w zespole poklasztornym Ojców Karmelitów Garnierówka przy parafii pw. Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel w Głębowicach k. Żmigrodu w dniach 28-30 maja (piątek-niedziela).

Rekolekcje te adresowane są do rodziców, którzy stracili dziecko lub kilkoro dzieci w różnych okolicznościach: w wyniku poronienia, martwego urodzenia, wypadku, choroby, samobójstwa, czy morderstwa. Rekolekcje organizowane są przez Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Wrocławskiej. Głównym rekolekcjonistą jest o. Piotr Włodyga, benedyktyn, a w ekipie rekolekcyjnej są także inni księża, psycholog i rodzice po stracie dziecka.

Zapisy już ruszyły. Można się zgłaszać pod numerem telefonu 508 098 589 lub mailowo na adres:rekolekcje.postracie@gmail.com.

Leave a Reply