Warsztaty dla rodziców

Drodzy Rodzice, co Was najbardziej teraz martwi, jeśli chodzi o Wasze dzieci?
Wielu z Was odpowie pewnie „PANDEMIA”, i będziecie mieć na myśli bardzo wiele rzeczy:

  • ograniczenie kontaktów z rówieśnikami
  • spadek motywacji
  • dużo czasu przed ekranem
  • obniżenie nastroju
  • brak ruchu
  • trudności emocjonalne

Można długo wymieniać! Jeżeli chcecie o tym porozmawiać w życzliwej atmosferze, i ze specjalistą, albo jeżeli chcecie po prostu posłuchać, co o tym wszystkim ma do powiedzenia dr Beata Bochnia, terapeuta rodzinny, ale także mama i babcia – zapraszamy na najbliższe „Wieczorne rozmowy rodziców o… naszych dzieciach w pandemii” – już 21 kwietnia (środa) o 19:30. Spotkanie odbywa się online – szczegóły na plakacie

Spotkanie sfinansowane z darowizny Fundacja KGHM Polska Miedź

Leave a Reply