Zaostrzenie zasad bezpieczeństwa

Od 27 marca, w miejscach kultu religijnego będzie obowiązywał nowy limit osób – na 1 osobę będzie musiało przypadać 20 m2. Bez zmian pozostaje obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zachowywanie 1,5 m odległości od innych osób. W związku z tymi decyzjami w naszych kościołach jednocześnie w nabożeństwie uczestniczyć może:

w Szklarach Górnych – 27 osób
w Oborze – 15 osób
w Trzmielowie – 12 osób

UDZIAŁ WE MSZACH I NABOŻEŃSTWACH JEDYNIE ZA WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJĄ MIEJSCA NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII: REZERWACJA UDZIAŁU WE MSZACH I NABOŻEŃSTWACH

W ostatnim czasie obserwujemy wyraźny wzrost zakażeń, któremu towarzyszy zwiększona liczba zajętych łóżek szpitalnych oraz respiratorów i przede wszystkim wzrost liczby zgonów. Obecna sytuacja w Polsce wymaga zdecydowanych działań. Od soboty, 27 marca wprowadzone zostaną nowe zasady bezpieczeństwa oraz nowe limity osób w sklepach i kościołach. Zamknięte pozostaną przedszkola i salony fryzjerskie. Obostrzenia obowiązywać będą do 9 kwietnia, czyli obejmą także okres Świąt Wielkanocnych. Pamiętaj, tylko solidarność i wzajemna odpowiedzialność pozwolą nam pokonać COVID-19. Dlatego ogranicz do minimum kontakty społeczne – jeśli możesz, pracuj zdalnie, a zbliżające się święta wielkanocne spędź w gronie swoich domowników!

Leave a Reply