Wielkanoc w domu – przewodnik po świętowaniu w czasie pandemii

To e-book dla tych, którzy chcą, żeby Wielkanoc była wyjątkowa i świąteczna – choć wszyscy jesteśmy zmęczeni i w stresie, choć nie możemy wyjść do kościoła ani zrobić zakupów, choć nie przyjadą goście i nie będzie świątecznych spacerów. Wielu z nas będzie brakowało pięknej liturgii Triduum Paschalnego – święta bez niej są puste. Inni nie będą mieli pomysłu, co zrobić, żeby te dni różniły się jakoś od tych wszystkich, których doświadczamy w pandemii. Jednym i drugim chcemy pomóc i razem z Wami przejść przez ten czas tak, żeby był święty i piękny. „Przewodnik” nie podaje żadnego gotowego scenariusza na dzień. To Wy w rodzinie układacie swój scenariusz z elementów, jakie Wam podpowiadamy. Są wśród nich modlitwy i pomysły na domowe liturgie, podpowiedzi kulturalne, kulinarne i dekoracyjne, sposoby na pogłębianie (być może nadszarpniętych przez kwarantannę) więzi rodzinnych, zgodne z zaleceniami sanitarnymi drogi spotkania z bliskimi – wszystko, czego w tych dniach będziecie potrzebować. Na dodatek przygotowane tak, że rozwiązania dla siebie znajdą zarówno początkujący, jak i prawdziwi eksperci.

POBIERZ PRZEWODNIK PO WIELKANOCY

Wielkanoc w domu. Plik do wydruku dostępny TUTAJ

Wielkanoc w domu. Plik na urządzenia mobilne dostępny TUTAJ

Leave a Reply