Zimowe Warsztaty w Oratorium

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 lat do 12 lat na Zimowe Warsztaty w Małym Oratorium, które odbędą się od 13 do 18 lutego 2023 roku.

Poniżej przedstawiamy rozkład zajęć dla dzieci:

Poniedziałek od godziny 13:00 do 16:00 warsztaty w Małym Oratorium, chwila na pracę w grupach i podwieczorek.
Wtorek wyjazd do Lubina i zabawa na Kręgielni. Powrót o godzinie 17:40 do Szklar Górnych.
Środa to dzień warsztatowy, będziemy tworzyć i rozbudzać swoją wyobraźnie, by chwilę po podwieczorku podyskutować na ważne tematy.
Czwartek „Tłusty: będzie dniem pączków, ale spróbujemy stracić troszkę kalorii podczas tańców i zabaw integracyjnych oraz prac warsztatowych.
Piątek popołudniem udamy się do CK Muza, gdzie obejrzymy film pt.: ASTERIKS I OBELIKS: IMPERIUM SMOKA. Powrót przewidziany jest na godzinę 17:40.
Sobota… a w sobotę wsiadamy w pociąg, zabieramy swych rodziców, dziadków i wyruszamy na podbój WROCŁAWIA! Czas zadbać troszkę o naszą kulturę! Zwiedzimy odnowioną i oddaną ponownie do zwiedzania w lipcu 2022 roku Panoramę Racławicką, z przewodnikiem odwiedzimy Muzeum Narodowe… a po zwiedzaniu udamy się na obiad do… STOLARNI! Ciekawi? Jednak to nie koniec! Po obiedzie pójdziemy zobaczyć HYDROPOLIS, po którym oprowadzi nas przewodnik. Swe wojaże zakończymy późnym wieczorem… Mamy nadzieję, że plan na pierwszy tydzień ferii zimowych Wam się podoba.
Jeśli tak zapraszamy do zapisów pod tym linkiem (decyduje kolejność zgłoszeń):

Mamy maksymalnie 40 miejsc na zajęcia warsztatowe dla dzieci w tygodniu, a na sobotniej wycieczce jedynym ograniczeniem będzie pojemność pociągu.
Jeśli macie pytania prosimy o kontakt z p. Agatą K. Kołakowską (tel.721 536 866).

REGULAMIN WARSZTATÓW: https://drive.google.com/file/d/1SQKNA5hBxmR33jdgPKT8FEVqUznp-dM1

PRPGRAM WYCIECZKI: https://drive.google.com/file/d/1dkrkhoxQVbhSDhOsJTRhkCU3qaDMKrGW