apel o pomoc

W zeszłym tygodniu doszło do pożaru poddasza domu dwurodzinnego, w wyniku którego ucierpiała siedmioosobowa rodzina. Pogorzelcy stracili cały dobytek. Strażacy OSP Szklary Dolne przejdą przez wieś z kwestą w dniach 18.05 i 19.05 (wtorek i środa) po godz. 18.00. Do puszek zbierać będą datki na zakup materiałów budowlanych dla poszkodowanej w pożarze rodziny ze Szklar Dolnych. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich strażacy nie będą wchodzić do domów lecz prosimy wypatrywać ich na ulicach. Ofiary do puszek można składać również po wszystkich mszach dzisiaj i w przyszłą niedzielę. Udostępniamy również konto parafialne do obsługi dotacji numer: 53 1090 2082 0000 0001 4375 9707, na który można wpłacać pieniądze z dopiskiem „POMOC RODZINIE POKRZYWDZONEJ W POŻARZE”.

Leave a Reply