Pożegnanie Andrzeja drapiewskiego

Z głębokim żalem, a jednocześnie przepełnieni nadzieją życia wiecznego, przekazujemy wiadomość o śmierci 66 letniego Andrzeja Drapiewskiego, Taty, pracującego od 2017 roku w naszej wspólnocie parafialnej księdza Piotra.

Dziękujemy za napływające wyrazy współczucia i prosimy gorąco o modlitwę w intencji zmarłego oraz o umocnienie dla wszystkich bliskich dotkniętych jego odejściem.

Pogrzeb śp. Andrzeja Drapiewskiego odbędzie się w czwartek (31 grudnia br.). Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona o godz. 11.00 w Bazylice pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Twardogórze (Plac Piastów 1).
Poprzedzi ją modlitewne czuwanie, które rozpocznie się o godz. 10.30. Po Mszy św. ostatnie pożegnanie i złożenie ciała do grobu. Ceremonia w kościele będzie transmitowana na stronie:  https://streaming.airmax.pl/twardogora_bazylika/embed.html

Leave a Reply