Procesja różańcowa ze Szklar Dolnych do Trzmielowa

W najbliższą niedzielę, 6. października, o godz. 13:00 odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny Różańcowej z Trzmielowa. Wieczór wcześniej, w I sobotę miesiąca, zapraszamy na procesję różańcową. O godz. 19:00. wyruszymy spod krzyża w Szklarach Dolnych, ze świecami w dłoniach, a modlitwą i śpiewem na ustach, by przejść do kościoła NMP Różańcowej w Trzmielowie, gdzie na zakończenie udzielimy wiernym Komunii świętej, a wszystkim uczestnikom podarujemy różańce z drzewa oliwnego, poświęcone przez złożenie ich na Golgocie i w Grobie Pańskim. Zachęcamy do udziału wszystkich czcicieli Matki Najświętszej, szczególnie młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Tego dnia nie ma nabożeństw różańcowych w Szklarach Górnych i Oborze.