Zaproszenie do skorzystania z oferty poradni rodzinnej

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna im. Św. Joanny Beretty Molli służy fachową pomocą małżeństwom, rodzinom i osobom przeżywającym trudne życiowe sytuacje. Specjaliści pełniący w niej dyżury udzielają informacji i porad w zakresie komunikacji w rodzinie i małżeństwie, mediacji, prawa, prawa kościelnego, medycyny, logopedii, psychologii i pedagogiki, terapii uzależnień oraz naturalnych metod rozpoznawania płodności. Gorąco zachęcamy do skorzystania z jej propozycji. Poniżej niektóre z nich:

Warsztaty „Jak minął dzień? – czyli jak sprawić, żeby dziecko chciało rozmawiać” są adresowane do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (ok. 5-8 lat). To spotkanie dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak inicjować i prowadzić rozmowę z dzieckiem, by chciało opowiadać o swojej codzienności, a nie tylko odpowiadało monosylabami na ich pytania. Zajęcia poprowadzi pani Aneta Rams, specjalistka z komunikacji w rodzinie, terapeuta NEST w trakcie certyfikacji, żona i mama. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisy trwają do 19 listopada, ilość miejsc jest ograniczona.

Warsztaty „Stworzona tak cudownie” są przeznaczone dla wszystkich kobiet, które chcą poznać i zrozumieć funkcjonowanie i piękno swojego organizmu, chcą nauczyć się rozpoznawać swój czas płodny i niepłodny. Zajęcia poprowadzi Agata Szymkowiak, żona, mama, dyrektor Poradni św. Joanny w Lubinie oraz od 10 lat nauczycielka naturalnego rozpoznawania płodności metodą prof. Josefa Roetzera. Udział w warsztatach również jest bezpłatny, i również obowiązują wcześniejsze zapisy. Zajęcia obejmują pełny kurs użytkownika naturalnego rozpoznawania płodności wg metody prof. J. Roetzera.

Warsztaty dla wszystkich osób dorosłych! To zajęcia dla tych, którzy czują się przytłoczeni codziennymi troskami i chcą znów czerpać radość z życia. Poprowadzi je dr Beata Bochnia, terapeutka rodzin, współpracująca z nami od początku istnienia naszej Poradni, terapeuta rodziny po Krakowskiej Szkole Terapii Rodzin, nauczyciel akademicki, mama i babcia. To znakomita propozycja na wszelkie listopadowe (i nie tylko) melancholie! Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy.