Spotkanie Młodych 2023 – „Dodaj do ulubionych”

Z początkiem lata Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży zaprasza na kolejne Spotkanie Młodych, które odbędzie się w Lubinie w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbe w dniach 30.06-02.07.2023 r. pod hasłem „Dodaj do ulubionych”. Za tym wyrażeniem kryje się nasza wędrówka w głąb tajemnicy Eucharystii, którą podczas spotkania będziemy poznawać w ramach cyklu tematycznego „szukaj – poznaj – wybierz”. Każdy z tych kroków to kolejny dzień skoncentrowany wokół jednej z części liturgii Mszy Święte.

Centrum tych dni będzie oczywiście celebracja Eucharystii, a pomocą w przeżyciu treści posłużą propozycje warsztatów. Pierwsze z nich o charakterze muzycznym poprowadzi zespół „Siewcy Lednicy”, do którego będzie należał także ostatni akcent Spotkania Młodych w postaci koncertu. Oprócz tego będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach artystycznych i zaangażowania się w proces powstawania chrześcijańskiej ikony. Ostatnią warsztatową formą do wyboru są zajęcia związane ze zgłębianiem Pisma Świętego oraz liturgii.

Nie zabraknie dobrej zabawy, spotkań z interesującymi ludźmi i dzielenia się talentami.
Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, gromadzącym młodzież z całej diecezji.