spróbuj w wakacje – Gra terenowa Tropami historii w Szklarach Górnych

Całoroczna gra terenowa polega na poszukiwaniu skarbu. Kluczowe zadanie poszukiwawcze, czyli quest nosi nazwę „Tropami historii w Szklarach Górnych”. Gra prowadzi do … skrzyni skarbów. Zachęcamy wszystkich do zabawy! Quest prowadzi przez Szklary Górne, prezentując  najciekawsze zakątki związane z ich historią. Quest jest skierowany do dzieci ale i całych rodzin. Scenariusze gry, tzw. karty questu, dostępne są w Urzędzie Gminy Lubin I piętro pok. 120, w parafii w Szklarach Górnych, można je także samodzielnie pobrać ze strony questy.com.pl

Przygotowano również specjalną aplikację mobilną questu , więc można przejść całą trasą ze smartfonem w dłoni. Opiekunem questu jest Anna Kosacz-Gol ze Szklar Górnych oraz proboszcz parafii św. Piotra i Pawła w Szklarach Górnych ks. Paweł Kajl.

Przejdź do strony Questy – Wyprawy Odkrywców