Nadchodzą święta

W tych dniach wraz z opłatkiem i życzeniami przekazujemy propozycję modlitwy przy wigilijnym stole. Pragniemy dotrzeć do Was wszystkich drodzy parafianie!

Gorąco zachęcamy do przygotowania się do świąt przez spowiedź. Ponieważ nie ma możliwości zorganizowania zwyczajowego przeżycia tego sakramentu przed samą uroczystością Bożego Narodzenia zapewniamy okazję do spowiedzi przed każdą mszą w adwencie.

Pasterki ze względu na ograniczenia liczby uczestników odprawimy w Trzmielowie o 20:00, w Szklarach Górnych o 22:00 i 24:00 oraz podobnie w Oborze o 22:00 i 24:00. Na wszystkie msze w naszych świątyniach obowiązuje rezerwacja miejsc na naszej stronie internetowej.

Kolęda w dotychczasowej formie jest w tym roku niemożliwa, stąd tradycyjna wizyta duszpasterska w Państwa domach zastąpiona zostaje rewizytą – mszami, na które zapraszamy od 28 grudnia 2020 do 2 lutego 2021. Rezerwację miejsca i obecność na mszy odnotujemy jako spotkanie kolędowe, przy tej okazji zachęcamy do chwili rozmowy. Wasze sugestie i uwagi związane z funkcjonowaniem parafii możecie przekazać również w kopercie, w której otrzymaliście życzenia i opłatek. Jeżeli zdecydujecie się ją podpisać może być to początek wymiany zdań i dialogu między nami. Te przekazane anonimowo przyjmiemy z nie mniejszą uwagą i szacunkiem. Będziemy ogromnie zobowiązani jeżeli zachcecie nas przy tej okazji wesprzeć zwyczajowym datkiem przekazanym w kopercie bądź na konto parafialne: Santander Bank Polska 28 1090 2082 0000 0005 4601 2755. Istnieje również możliwość zaproszenia księdza do domu. Aby taka wizyta mogła dojść do skutku, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, prosimy o osobisty kontakt.

Leave a Reply