informacje dla kandydatów do bierzmowania

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym i zarządzeniami mającymi zapewnić bezpieczeństwo oraz powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa, spotkania dla kandydatów do bierzmowania zostają zawieszone do odwołania. Uczestników zajęć z grupy III proszę o przekazanie drogą mailową informacji w formacie:

  • imię i nazwisko
  • patron sakramentu (z krótką motywacją jego wyboru)
  • imię nazwisko świadka (proszę przekazać świadkom prośbę o dostarczeniu zaświadczenia z własnej kancelarii, stwierdzającego, że mogą pełnić tę rolę)
  • miejsce i data chrztu
  • tak/nie – deklarację czy metryka została już dostarczona

Polecam modlitwie wszystkich parafian kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej wspólnocie. Zachęcam do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i piątkowej Eucharystii z uwzględnieniem wszystkich wskazań służb publicznych.

Leave a Reply