Pożegnanie Gertrudy Napierały

3. lutego, w wieku 86 lat odeszła do wieczności śp. Gertruda Napierała. Uroczystości pogrzebowe Mamy ks. Jana Napierały SDB, pracującego do roku 2017 w naszej parafii, odbędą się w czwartek, 6 lutego 2020 r. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona o godz. 12.00 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Poniatowicach (Poniatowice nr 86, 56-400 Oleśnica). Po Mszy świętej dalsza część obrzędów pogrzebowych. Polecajmy śp. Gertrudę Bożemu Miłosierdziu oraz pamiętajmy w naszych modlitwach o księdzu Janie i jego rodzinie oraz najbliższych.

Prosimy o przekazywanie informacji o zamiarze udziału w uroczystościach proboszczowi pod numerem: 608 592 738, aby umożliwić dojazd zainteresowanym.