Karty i informacje dla kandydatów do bierzmowania

Drodzy bierzmowani zachęcamy do regularnego korzystania z sakramentu pojednania, comiesięcznej spowiedzi świętej. Prosimy o odnotowanie swojego udziału na nabożeństwach wielkopostnych: piątkowych Drogach Krzyżowych i niedzielnych Gorzkich Żalach. Drogi Krzyżowe odbywają się pół godziny przed Eucharystiami więc macie do wyboru: 16:30 w Szklarach Dolnych, 17:30 w Szklarach Górnych lub 18:30 w Oborze, natomiast na Gorzkie Żale zapraszamy Was, w każdą niedzielę Wielkiego Postu, do kościoła parafialnego, na 17:30. Na piątkową Mszę św., w Szklarach Górnych oraz na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ze Szklar do Obory, zapraszamy kandydatów z wszystkich roczników. Owocnego zaangażowania formacyjnego!

Kandydaci! Wydrukujcie obustronnie karty i do pracy… nad sobą!

Karta na kwiecień 2019
Karta na marzec 2019
Karta na luty 2019
Karta na styczeń 2019
Karta na grudzień 2018

Karta na listopad 2018
Karta na październik 2018