Koncert „WNIEBODĘTE” w Lubinie

Wniebodęte! Festiwal im. Marka Garcarza to nuty pełne wiary, nadziei i miłości! Narodowa Orkiestra Dęta zaprasza na III edycję imprezy, która duchowe uniesienia połączy z dobrą zabawą i w ten sposób pomoże wszystkim poczuć się częścią wspólnoty. Koncert odbędzie się 25 czerwca o godz. 17.30 na lubińskich błoniach, a Narodowa Orkiestra Dęta wystąpi pod batutą Huberta Kowalskiego.

Data i miejsce:
Lubińskie błonia | 25 czerwca | Godzina 17:30

Ze sceny usłyszymy także:

🎶 Arkadio – wokal

🎶 Basia Pospieszalska – wokal

🎶 Marcin Jajkiewicz – wokal

🎶 Karolina Kram-Chojnacka – wokal

🎶 Joachim Mencel – lira korbowa

🎶 Mateusz Pospieszalski – saksofon

Za nami już dwie edycje tego pięknego wydarzenia, dołącz do nas i spraw, aby kolejna edycja była jeszcze bardziej wyjątkowa od poprzednich!