PIM 2023 DLA RODZIN

Kochani Rodzice Służby Liturgicznej!

Serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie podczas tegorocznej Pielgrzymki Ministrantów i Lektorów (PiM) – 1 maja 2023 (poniedziałek). Ten dzień to doskonała okazja, aby spędzić wspólnie czas z Waszymi dziećmi, doświadczyć radości, modlitwy i rywalizacji, a także poczuć ducha wspólnoty.

Chcemy, abyście czuli się częścią naszej zabawy i współzawodnictwa. Dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkurencjach, takich jak wielobój, Byk Rodeo czy Siłomierz Kopacz. Wasze wysiłki i zdobyte punkty pomogą drużynom Waszych pociech w rywalizacji!

Jednym z najważniejszych punktów dnia będzie wspólna msza święta. Wasza obecność będzie nieocenionym wsparciem dla Waszych synów – dopingujcie, wspierajcie i cieszcie się wspólnie z nimi. Wspólna modlitwa i radość są najważniejszymi składnikami tego wyjątkowego dnia.

LINK: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=DQSIkWdsW0yxEjajBLZtrQAAAAAAAAAAAAO__bOMI95UNEFXNDkySVo2MVoyMktFSElDWVNHQ1NCVS4u

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Dołączcie do nas i spędźcie niezapomniane chwile z Waszymi dziećmi podczas Pielgrzymki Ministrantów i Lektorów 2023!

Aby wziąć udział w tym dniu i skorzystać z obiadu, prosimy o wypełnienie ankiety, której link znajduje się poniżej. Ważne jest, aby zgłoszenie zostało dokonane przez opiekuna służby liturgicznej.

Z serdecznymi pozdrowieniami, Organizatorzy PiMu 2023.