Maturzyści +

Drodzy Maturzyści! Mamy dla Was wyjątkową propozycję! Czas matur jest zawsze wyczerpujący. Dlatego mamy dla Was alternatywę odpoczynku po czasie egzaminów. Z racji tego, że zapewne nie będziecie w tym roku szkolnym mogli być na Oratoriadzie, to jednak chcielibyśmy się z Wami spotkać w Marianówce, aby tam odpocząć, posłuchać, pobyć ze sobą w gronie nieco starszych. Z pewnością czas i miejsce przyjdą nam z pomocą, by nieco ochłonąć z wiru egzaminowego. W Marianówce chcemy jednocześnie pytać Pana Boga o to, co dalej. Góry, strumyki, świeże powietrze, no i oczywiście kaplica wprowadzą nas w klimat wyciszenia i rozeznania.

Miejsce: Marianówka.
https://www.google.pl/maps/@50.2508489,16.7458152,2422m/data=!3m1!1e3

Termin: od 22 do 25 maja 2023 – (START: od poniedziałku, od 14.00: obiad – do czwartku, po obiedzie)

Koszt: 250 zł

Dojazd: PKP, auto (w razie kłopotu z dojazdem – prosimy o kontakt z x.MWsdb)

Zapisy: do 2 kwietnia 2023 (niedziela)

Formularz zapisów: https://forms.office.com/e/7AbBaFMATn

Zaproszenie kierowane jest tyko i wyłącznie dla Maturzystów +