SpotkaniA ze św. Józefem

„Ukochany ojciec, ojciec czułości, w posłuszeństwie i w gościnności; ojciec twórczej odwagi, robotnik, zawsze w cieniu” – tymi słowami Papież Franciszek opisuje w czuły i poruszający sposób św. Józefa.

Listem apostolskim „Patris corde – Z ojcowskim sercem”, opublikowanym z okazji 150-lecia proklamowania Oblubieńca Maryi patronem Kościoła katolickiego ogłoszony został Rok św. Józefa. Czas dany wiernym jako szczególna szansa zbliżenia się do Opiekuna św. Rodziny dobiegnie końca 8 grudnia, zapraszamy zatem gorąco na trzy spotkania ze św. Józefem, które odbędą się: 10 października, 21 listopada i 5 grudnia br.

Gromadząc się w te niedzielne popołudnia, w kościele parafialnym przy ołtarzu św. Józefa, mamy jeszcze jedną szansę na głębsze poznanie patrona Kościoła. A stanie się to możliwe dzięki posłudze ks. dra Ryszarda Kempiaka SDB – salezjanina, biblisty, wykładowcy Pisma Świętego, rekolekcjonisty, autora licznych książek i artykułów biblijnych.

ZAPRADSZAMY NA NIEDZIELNE SPOTKANIA ZE ŚW. JÓZEFEM 10 X, 21 XI, 5 XII:
15:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:10 – Konferencja

ks. dr Ryszard Kempiak SDB