Zgłoszenie do grup formacyjnych jedynie do 24 września.

Pragniemy, by piątkowe Msze w kościele parafialnym, były okazją do wzrastania dla młodych. Wszystkich rodziców, dzieci i młodzież, którzy w bieżącym roku zamierzają uczestniczyć w przygotowaniach do przyjęcia sakramentów, I Komunii czy bierzmowania, zapraszamy na piątkowe Msze o 18:00 w Szklarach Górnych. Prosimy również, aby do piątku, 13. września, bezpośrednio do proboszcza, zgłaszały się rodziny z dziećmi Pierwszokomunijnymi z odręcznie napisaną prośbą o włączenie do grupy formacyjnej. Kandydatów do bierzmowania prosimy o identyczne zgłoszenia do 20 września.
Spotkajcie się w rodzinnym kręgu: rodzice/opiekunowie, dzieci, rodzice chrzestni, bliscy, którzy będą świadkami bierzmowania. Niech rozmowa na temat przygotowania do sakramentów zaowocuje spisaną prośbą o włączenie do grupy z zaznaczeniem motywacji i deklaracją Waszego zaangażowania.
Spotkanie z proboszczem, oprócz poznania wzajemnych oczekiwań, może dać wyjątkową szansę na jak najbardziej owocne wykorzystanie czasu przygotowań.
UWAGA! Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń, jednak do 24 września istnieje jeszcze szansa dołączenia do grup formacyjnych, przez osobisty kontakt z proboszczem. Po tym terminie nie przewidujemy takiej możliwości.