Polska pod Krzyżem

LUBIN POD KRZYŻEM – w ramach wydarzenia „Polska pod Krzyżem” – SOBOTA, 14.09.2019 r.

  • PIELGRZYMKA DO GRODOWCA (Pielgrzymka odbędzie się w godzinach od 8.30 do 12.30. Trasa pielgrzymki wynosi ok. 11 km (do przejścia z małymi dziećmi). Prowiant we własnym zakresie. Wyjazd autokarami o godz. 8.00 spod kościoła pw. św. Jana Bosko w Lubinie do skrzyżowania drogi z Rudnej do Bytkowa. Ok. godz. 8.30 wyjście na szlak pielgrzymkowy. Trasa pieszej pielgrzymki: Skrzyżowanie drogi z Rudnej do Bytkowa – Bytków – przez las do Krzydłowic – Grodziszcze – drogą do Grodowca. O godz. 13.00 w Sanktuarium w Grodowcu zostanie odprawiona Msza św. odpustowa Narodzenia Najświętszej Maryi Panny a po niej odbędzie się piknik wokół sanktuarium. Wyjazd autokarów z Grodowca do Lubina ok. 15.00)
  • Eucharystie w Lubinie (godz. 18.00 – Msza św. w siedmiu lubińskich kościołach parafialnych; godz. 18.45 – wyjście PROCESJI RÓŻAŃCOWEJ spod siedmiu kościołów parafialnych na tereny zielone za dworcem PKS; godz. 19.00 – rozpoczęcie spotkania na terenach zielonych za dworcem PKS; godz. 19.30 – MODLITEWNE CZUWANIE pod Krzyżem; godz. 22.00 – zakończenie modlitewnego czuwania pod Krzyżem)

Prosimy, aby każdy uczestnik przyniósł ze sobą dowolny krzyż, świecę lub znicz.