PARAFIALNA PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ – WYRUSZAMY WKRÓTCE!

Drodzy Pielgrzymi nasza podróż, w głąb Piątej Ewangelii, rozpocznie się już w nocy z najbliższego czwartku na piątek. O godz. 23.45 do autokaru wsiądzie grupa ze Szklar Dolnych, na przystanku przy domu weselnym „Noce i Dnie”, o północy dosiądą się pielgrzymi w Szklarach Górnych, a piętnaście minut po północy na placu przy kościele w Oborze. Ostatni dosiądą na stacji Orlen, na trasie S8, za węzłem Łozina.
Płatność za autokar zamyka się w sumie 175 zł/os. i można dokonać jej na konto parafialne:
Santander Bank 28 1090 2082 0000 0005 4601 2755.
Bardzo gorąco proszę o wnikliwe przestudiowanie informacji otrzymanych z Biura Podróży Misja Travel
oraz zastosowanie się do nich ze względu na Państwa komfort i bezpieczeństwo.
Zabierzmy ze sobą wszystkie prośby i polecane nam przez bliskich intencje, bowiem Pielgrzymka to przede wszystkim doświadczenie duchowe, niech będzie jak najgłębsze i jak najbardziej owocne dla naszej wspólnoty.