Majówka na Ukrainie

W dniach 22-26 maja organizowana jest wycieczka na Ukrainę. Wyjazd będzie związany z uroczystością poświęcenia grobowca dedykowanego wszystkim pochowanym na Łukowcu Żurowskim i Wiśniowskim oraz piknikiem z mieszkańcami Łukowca.
Zapisy do 15 grudnia u Juranda Kopalskiego lub w biurze Jan Tur, wpłata zaliczki w kwocie 400 zł do dnia 15 stycznia 2019 na konto biura lub osobiście u Juranda Kopalskiego tel. 721-117-043
Poniżej ramowy program:
22.05 – wyjazd ok. 22:00  z Lubina, piloci wsiadają w Przemyślu ok. 6 rano (23.05)
23.05 – przekroczenie granicy w Medyce, zwiedzanie Lwowa ( standardowo centrum: wieża prochowa, pomnik Fiodorowa, cerkiew Wołoska, arsenał królewski, kościół dominikanów, pomnik Nikifora, Rynek, kamienica królewska, włoskie podwórko, kamienica czarna, katedra łacińska, kaplica Boimów, katedra ormiańska, plac Mickiewicza, opera , ewentualnie inna trasa i obiekty do ustalenia, w przypadku standardowego programu kto był może mieć czas wolny do własnej dyspozycji), obiadokolacja w centrum, przejazd do hotelu na zakwaterowanie, nocleg
24.05 – śniadanie, wyjazd całodniowy na zwiedzanie w okolicach Lwowa : Ławra Poczajowska – największe prawosławne sanktuarium na zachodniej Ukrainie (wymagany odpowiedni strój – panie- chusta, spódnica, ramiona zasłonięte, panowie – spodnie lub szorty za kolano, koszulka przykrywająca ramiona), Krzemieniec – muzeum Juliusza Słowackiego, liceum krzemienieckie, obiadokolacja, nocleg
25.05 -śniadanie, wyjazd do Łukowca (czas wolny, odsłonięcie pomnika itp) , piknik od 16:00 do  22:00 , powrót do Lwowa do hotelu i nocleg
26.05 – wykwaterowanie, śniadanie w hotelu, wyjazd do Lwowa i zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego i Orląt , powrót do Polski, obiad na trasie przejazdu , przyjazd do Lubina w późnych godzinach wieczornych
Program wycieczki jest ramowy i kolejność zwiedzania poszczególnych punktów programu może ulec zmianie. Kalkulacja do kursu UAH i poziomu cen z dnia 2.08.2018  Gwiazdki w hotelach wg miejscowych standardów.
Hotel Pańska Góra  http://panska-gora.com.ua/***  – obwodnica lwowska
985 PLN/OS. DLA GRUPY 45 OS.       1.010 PLN/OS. DLA GRUPY 40 OS.
Cena zawiera: 3 noclegi, 3 śniadania, 2 obiadokolacje zwykłe, 1 kolacja w formie pikniku, bilety wstępu  – Cmentarz  Łyczakowski, katedra łacińska, katedra ormiańska, opera-zwiedzanie, Ławra Poczajowska, Muzeum  J. Słowackiego,  opieka pilota, usługi 2 polskojęzycznych przewodników (3 dni), transport lokalnym środkiem do Łukowca i z powrotem, przejazd autokarem + opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW (pakiet podstawowy)
Cena nie zawiera: opłaty za wynajem sali do pikniku/ świetlicy w Łukowcu + opłaty za prąd, muzyki na pikniku,
ATRAKCJE DODATKOWE:
Występ folkowej kapeli – muzyka na żywo – 2 godziny
Na drabyni (dopłata 1100 PLN/grupa)
https://www.youtube.com/watch?v=oA8ik8J9hTU
https://www.youtube.com/watch?v=YuQTfycQgp4
Lwowska Fala ( dopłata 1100 PLN/grupa)
https://www.youtube.com/watch?v=pqUkqF6Ckb8
https://www.youtube.com/watch?v=Pr3GpvFmJIA
Lwowska Brama ( dopłata 900 PLN/grupa)
https://www.youtube.com/watch?v=fIAS9VTDOo4