Spotkania dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania

Drodzy młodzi zapraszamy Was na drogę przygotowania do przyjęcia darów Ducha Świętego, które uzdalniają do mężnego wyznawania wiary i postępowania według jej zasad. Zanim rozpoczniemy spotkania w nowym roku szkolnym, prosimy kandydatów „trzecio-” i „drugo-rocznych” o ponowne przekazanie danych własnych, to usprawni nasz kontakt oraz waszych rodziców/opiekunów, których zapraszamy do współpracy. Kandydaci rozpoczynający przygotowanie „pierwszo-roczni” są proszeni o uzupełnienie podobnego formularza. Prosimy o przesłanie danych do 27 września. 

Potwierdzenie wcześniej dokonanego zgłoszenia grupa trzecioroczna
(gimnazjum & inne):            kliknij i wypełnij formularz zgłoszeniowy

 

Potwierdzenie wcześniej dokonanego zgłoszenia grupa drugoroczna
(klasy VII i VIII):                    kliknij i wypełnij formularz zgłoszeniowy

 

Zapisy do grupy pierwszorocznej, rozpoczynającej przygotowanie do sakramentu bierzmowania (klasa VI):   kliknij i wypełnij formularz zgłoszeniowy