DROGA KRZYŻOWA ZE SZKLAR GÓRNYCH DO OBORY (UWAGA! BUS Z OBORY DO SZKLAR GÓRNYCH)

Serdecznie zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej ze Szklar Górnych do Obory, która odbędzie się 12 kwietnia 2019. Początek Drogi Krzyżowej  po Mszy w Szklarach o godz. 18.00 pod kościołem p.w. św. Piotra i Pawła.
Zdejmij ze ściany krzyż i zabierz ze sobą jednocząc się w ten sposób z Męką Pana Jezusa.
Planowe zakończenie Drogi Krzyżowej ok. godz. 20.45. Prosimy zabrać ze sobą latarki.
Informacja dla mieszkańców Obory, którzy chcą uczestniczyć w dzisiejszej (12.04.2019) drodze krzyżowej ze Szklar Górnych do Obory.
Z parkingu przy kościele w Oborze od 17:30 będzie kursował bezpłatny bus do Szklar Górnych. Bus jednorazowo pomieści 9 osób.