Program wizyty duszpasterskiej

Wizyty duszpasterskie odbywają się według poniższego grafiku. Serdecznie dziękujemy za otwarte drzwi i serca, składane przy tej okazji ofiary, prosimy nie składać datków na utrzymanie cmentarza. Osoby pragnące przyjąć kapłanów w innym czasie, niż wyznaczony, prosimy o kontakt.

 

Szklary Dolne i Trzmielów:

środa
2 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Kasper Radom, Szymon Pępkowski
od nr 78., 78 a, b, c, 59a
oraz od nr 120 w kierunku Brunowa
ks. Piotr Drapiewski
Jan Żywicki, Dawid Dołhun
od Brunowa, Kolonia i w kierunku krzyża
czwartek
3 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Kacper Friczka, Jakub Kisielewicz
od nr 11 do nr 36
ks. Piotr Drapiewski
Arek Czerep, Michał Bogucki
od nr 10 do nr 1 Szklary Dolne
oraz Trzmielów
piątek
4 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Kacper Friczka, Dawid Dołhun
od nr 59 do nr 74
ks. Piotr Drapiewski
Michał Bogucki, Jakub Kisielewicz
od nr 38 do nr 58a
sobota
5 stycznia
od 13:00
ks. Paweł Kajl
Kasper Radom, Jan Żywicki
od nr 103 do nr 79
ks. Piotr Drapiewski
Dawid Dołhun, Szymon Pępkowski
od Szklar Górnych nr 118b
do nr 103 a i b

Obora:

poniedziałek
7 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Wiktor Słota, Jakub Bielak
ul. Makowa i ul. Tulipanowa
ks. Piotr Drapiewski
Marcel i Oskar Cierlik
ul. Różana
wtorek
8 stycznia
od 1530
ks. Paweł Kajl
Marcel i Oskar Cierlik
ul. Rubinowa i ul. Perłowa
ks. Piotr Drapiewski
Wiktor Słota, Jakub Bielak
ul. Diamentowa od nr 2 i ul. Agatowa
środa
9 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Wiktor Słota, Jakub Bielak
ul. Lubińska od nr 32 do 63
ks. Piotr Drapiewski
Marcel i Oskar Cierlik
ul. Lubińska od nr 1 do 30
czwartek
10 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Marcel i Oskar Cierlik
ul. Leśna, ul. Szafirowa,
ul. Szmaragdowa
ks. Piotr Drapiewski
Wiktor Słota, Jakub Bielak
ul. Lubińska od 64 do końca
piątek
11 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Wiktor Słota, Jakub Bielak
ul. Jagodowa, ul. Jeżynowa,
ul. Wiśniowa
ks. Piotr Drapiewski
Marcel i Oskar Cierlik
ul. Bursztynowa od początku
sobota
12 stycznia
od 13:00
ks. Paweł Kajl
Marcel i Oskar Cierlik
ul. Chabrowa (od końca ulicy)
ks. Piotr Drapiewski
Wiktor Słota, Jakub Bielak
ul. Chabrowa (od początku ulicy)
poniedziałek
14 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Wiktor Słota, Jakub Bielak
ul. Słonecznikowa, Fiołkowa
i Chabrowa nr 9
ks. Piotr Drapiewski
Marcel i Oskar Cierlik
ul. Malinowa
wtorek
15 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Marcel i Oskar Cierlik
ul. Wrzosowa (od ul. Lubińskiej)
ks. Piotr Drapiewski
Wiktor Słota, Jakub Bielak
ul. Konwaliowa (od początku)
środa
16 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Wiktor Słota, Jakub Bielak
ul. Turkusowa (od początku)
oraz Koralowa od końca
ks. Piotr Drapiewski
Marcel i Oskar Cierlik
ul. Koralowa (od początku)

Szklary Górne i Owczary:

czwartek
17 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Jakub Potoniec, Marcin Musiał
Owczary i w kierunku szkoły do nr 69
ks. Piotr Drapiewski
Kamil Kochman, Mateusz Gorczakowski
od szkoły w kierunku Owczar do nr 68
piątek
18 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Kamil Kochman, Mateusz Gorczakowski
ul. Lipowa, ul. Klonowa,
Dom Nauczyciela i rodziny za tunelem
ks. Piotr Drapiewski
Jakub Matusik, Kornel Czekajło
od pana Leśniczego, ul. Akacjowa,
ul. Magnoliowa (nr 44, 47, 49 wszystkie)
sobota
19 stycznia
od 13:00
ks. Paweł Kajl
Jakub Potoniec, Marcin Musiał
Blok 3 i 4, ul. Sosnowa oraz 50 M
ks. Piotr Drapiewski
Kornel Czekajło, Tomasz Madej
Blok 1 i 2 oraz ul. Brzozowa
poniedziałek
21 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Kornel Czekajło, Tomasz Madej
od początku nr 2 prawą stroną
do Rozdroża
ks. Piotr Drapiewski
Krzysztof Owczarek, Jakub Matusik
lewą stroną od numeru 1 w kierunku
p. Kowalskiej oraz nr 34, 50j
oraz budynek po PKP
wtorek
22 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Jakub Potoniec, Marcin Musiał
od Państwa Tęczy nr 28 w kierunku Pana Chudego i uliczka w prawo
ks. Piotr Drapiewski
Krzysztof Owczarek, Jakub Matusik
od Pani Kowalskiej w kierunku Jędrzychowa
środa
23 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Kamil Kochman, Mateusz Gorczakowski
Osiedle Park Szklary – od końca numeracji
ks. Piotr Drapiewski
Kornel Czekajło, Tomasz Madej
Osiedle Park Szklary – od początku numeracji
czwartek
24 stycznia
od 15:30
ks. Paweł Kajl
Kamil Kochman, Mateusz Gorczakowski
kolęda dodatkowa
ks. Piotr Drapiewski
Kornel Czekajło, Tomasz Madej