Zaproszenie dla dzieci i młodzieży!

W przyszłą niedzielę (9 września) dzieci ze scholi parafialnej organizują kiermasz ciasta i ręcznie robionych, unikatowych aniołów, które będzie można nabyć po Mszy świętej o godzinie 7.00 oraz 11.30 przy wyjściu z kościoła. Zgromadzone środki przeznaczone zostaną na potrzeby i rozwój scholi. Zapraszamy.
Grupa nieformalna „Jestem-Działałam-Pomagam” wraz ze Stowarzyszeniem Kwiaty Obory w ramach programu „Dla Ciebie Polsko teraz – my!” organizuje w dniach 22 – 23 września wycieczkę krajoznawczą dla dzieci i młodzieży do Marianówki. W programie między zwiedzanie Jaskini Niedżwiedziej w Kletnie oraz Ogrodu Bajek w Międzygórzu. Koszt całkowity wyjazdu to: 50 zł od osoby, rodzeństwo 45 zł/os. Więcej informacji oraz zapisy pod numerami telefonów: 669-393-970 p. Basia, 609-578-005 p. Mirka
Kolejne zaproszenie adresujemy do wszystkich, i dzieci, i młodzieży… zapraszamy do udziału w projekcie: „Dla Ciebie Polsko – teraz my!” Zajęcia muzyczne oraz edukacja patriotyczna w soboty od godz. 11.00 – 13.00 w Oratorium w Szklarach Górnych. Pierwsze spotkanie w najbliższą sobotę 8.09.2018.