Rezerwacja mszy

W związku ze stanem epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19 liczba wiernych na nabożeństwach nie może przekraczać limitu 1 osoby na 10 m2 (SG-54 os; O-30 os; T-24 os; SD-6 os.), nie licząc sprawujących posługę. W celu dokonania rezerwacji, wybierz w kalendarzu termin (kliknij obrazek z kościołem, w którym chcesz się modlić – PONIŻEJ) oraz wpisz imię, nazwisko, nr telefonu i maila uczestnika nabożeństwa.

ZAREZERWOWANIE WSZYSTKICH MIEJSC POWODUJE, ŻE TERMIN NABOŻEŃSTWA NIE WYŚWIETLA SIĘ W MENU WYBORU. ZE WZGLĘDU NA DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCĄ SIĘ SYTUACJĘ, REZERWACJE ZAZWYCZAJ BĘDĄ DOSTĘPNE JEDYNIE Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM.

UPOWAŻNIONE DO UDZIAŁU W CELEBRACJACH WINNY BYĆ W PIERWSZYM RZĘDZIE OSOBY ZWIĄZANE Z UZGODNIONĄ INTENCJĄ MSZALNĄ, STĄD PROSIMY O JAK NAJWCZEŚNIEJSZE REZERWOWANIE MIEJSC, PONIEWAŻ PO ZAJĘCIU ICH PRZEZ INNYCH UCZESTNIKÓW NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAPEWNIENIA UDZIAŁU ZAMAWIAJĄCYM INTENCJE.

U W A G A ! ! ! ZE WZGLĘDU NA OGRANICZENIE LICZBY WIERNYCH W SZKLARACH DOLNYCH DO 6 OSÓB. MSZE ZAMÓWIONE W TYGODNIU NA GODZ. 17:00 ORAZ NIEDZIELNA Z 8:30 OD DNIA 20.04.2020 DO ODWOŁANIA BĘDĄ ODPRAWIANE W KOŚCIELE PARAFIALNYM W SZKLARACH GÓRNYCH, W KTÓRYM W NABOŻEŃSTWACH UCZESTNICZYĆ MOŻE OSÓB 54.