druga edycja LETNIch WARSZTATów ORATORYJNych

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 12 lat na drugie Letnie Warsztaty Oratoryjne od 22 do 28 sierpnia br. W tej edycji, oprócz dni warsztatowych, zaplanowane są dwie wycieczki oraz wspólna niedzielna Eucharystia, po której będzie możliwość napicia się kawy, herbaty i zjedzenia kawałka ciasta oraz rozmowy. Warsztaty odbędą się w dniach: 22, 24, 26, 27 sierpnia 2022 r. w godzinach od 11 do 15. W programie każdego dnia inne zajęcia. Program będzie dostosowany do wieku uczestników. Zapewniamy opiekę i salezjańską radość z przebywania w grupie. Pierwsza z wycieczek, 23 sierpnia odbędzie się do ZOO we Wrocławiu. Drogę tam i z powrotem pokonamy pociągiem. Na drugą wycieczkę, 25 sierpnia wybierzemy się w Rudawy Janowickie i do Sanktuarium w Krzeszowie. Jako środek lokomocji w tej wyprawie posłuży nam autokar. Po dotarciu do Janowic Wielkich pójdziemy do Ruin Zamku Bolczów oraz przepiękną trasą turystyczną Doliny Janówki. Planujemy również ognisko oraz mszę świętą. W drodze powrotnej odwiedzimy Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. W wycieczkach mogą wziąć udział nie tylko mali uczestnicy warsztatów – dzieci lecz także rodzice czy inni chętni. Zachęcamy wszystkich parafian i ich rodziny do wspólnego spędzania czasu. Wspólna Eucharystia w niedzielę 28 sierpnia 2022 r. o godzinie 11:30 w Kościele pw. św. Piotra i Pawła w Szklarach Górnych. ZAPISY na WARSZTATY i WYCIECZKI są dostępne pod linkami:

https://forms.gle/Uq4svKZErjm2HhdX9 do 19.08.2022 r.

REGULAMIN WARSZTATÓW: https://drive.google.com/file/d/1XO67SW0-rPEbe1FkVun0HaexHKkYTbuT