Zaproszenie dla chłopaków… na FSM

Już od 20 do 22 października w Tarnowskich Górach odbędzie się FSM (Formacyjne Spotkanie Młodych) dla gimnazjalistów i ostatnich klas szkół podstawowych. Temat tegorocznych zjazdów to „Spotkanie z…” Wpatrując się w Chrystusa który spotykał się z różnymi ludźmi, chcemy odpowiedzieć na Jego zaproszenie. Chcemy spotkać się z Nim, z drugim człowiekiem i sobą samym…by żyć pełnią życia, kochać i być kochanym.
Podczas spotkania weźmiemy udział w czuwaniu gimnazjalistów z 21 na 22 października, którego gościem specjalnym będzie ks. Janusz Czenczek (koordynator polskich egzorcystów). W planie czuwania: konferencja pod tytułem po jakiej stronie jesteś? – czyli o zagrożeniach duchowych. W planie oczywiście również Msza św., mecz, tańce, zabawy. Więcej o samym czuwaniu na https://goo.gl/qEu2t4
ZAPISY: przez e-mail thawrylewicz@yahoo.pl do 16 października
CZEKAMY NA CIEBIE!!!
A tak było jakiś czas temu ; )
https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=jdqlpxLk8SM