Najświętszy Sakrament Eucharystii

Gorąco zachęcamy do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem w intencjach polecanych przez całą wspólnotę parafialną (szczególnie o błogosławieństwo Boże dla wszystkich inicjatyw materialnych i duchowych podejmowanych w naszej wspólnocie oraz dobre przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania i dzieci do I Komunii świętej). Okazja do adoracji w kościele parafialnym w niedziele między mszami, a więc od 8:00 do 11:30, w Oborze godzinę przed niedzielną Eucharystią (od 9:00 do 10:00) oraz pół godziny przed Mszami w I piątki miesiąca. W pierwsze niedziele miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszach ma miejsce w Szklarach Dolnych i Trzmielowie.

INFORMACJE ZWIĄZANE Z PIERWSZYM PRZYJĘCIEM KOMUNII ŚWIĘTEJ

I Komunia planowana jest na 3. niedzielę maja, tj. 19 V 2019, godz. 11:30.
Rocznica I Komunii, 26 maja 2019, godz. 11:30

Drodzy rodzice, kochane dzieci zapraszamy Was na drogę przygotowania do do sakramentu pojednania oraz Eucharystii. Spotkania i osobista praca pomogą Wam w pełni oraz owocnie uczestniczyć w sakramentach Kościoła, a w istocie przygotują do komunii z Chrystusem i Jego Kościołem. Prosimy o przekazanie danych, to usprawni nasz kontakt oraz współpracę.

 

Zapisy do grupy przygotowującej dzieci do sakramentu pojednania oraz pełnego uczestnictwa w Eucharystii:   kliknij i wypełnij formularz zgłoszeniowy

 

Terminy kolejnych spotkań:

  • 13 stycznia 2019
  • 17 lutego 2019
  • 17 marca 2019
  • 14 kwietnia 2019