Wizytacja biskupa Zbigniewa w naszej wspólnocie parafialnej

Już w najbliższy piątek (17 listopada) naszą wspólnotę parafialną odwiedzi pasterz legnickiego Kościoła, bp. Zbigniew Kiernikowski. Wykorzystajmy okazję do spotkań i możliwość do dialogu z Ojcem naszej diecezji. Gorąco zapraszam do udziału w modlitwie w naszych kościołach w Trzmielowie i Oborze oraz kaplicy w Szklarach Dolnych. Niech nikogo nie zabraknie na spotkaniu w Szklarach Górnych o godz. 16:00 oraz Mszy świętej o godz. 17:00.
Program:
1100   Odwiedziny Pani Katarzyny Serwatki
1130   Nawiedzenie kościoła w Trzmielowie, spotkanie z wiernymi, Anioł Pański
1200   Nawiedzenie kaplicy w Szklarach Dolnych, spotkanie z wiernymi, Różaniec za zmarłych, Obiad
1315   Odwiedziny w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Szklarach Górnych
1400   Nawiedzenie kościoła w Oborze, spotkanie z wiernymi, Koronka do Miłosierdzia Bożego
1440   Rozmowy z księżmi oraz wizytacja kancelarii
1515   Spotkanie z radą parafialną
1600   Spotkanie z przedstawicielami grup parafialnych oraz Służbą liturgiczną
1700   Eucharystia z udzieleniem sakramentu bierzmowania
1845   Kolacja z duchowieństwem dekanatu
W nawiedzeniach kościołów i kaplicy wezmą udział, wedle własnych możliwości, wierni z poszczególnych miejscowości oraz uczniowie szkół i ośrodka specjalnego.